Naše fotografie

V internetovém obchodě www.ironmaxx.cz si dáváme velmi záležet, aby zákazníci o zboží získali maximum informací. Nekopírujeme popisy zboží a fotografií kdesi z internetu, ale používáme výhradně texty dodané výrobcem a nebo - v případě jejich nedodání - námi připravené. Pro fotografie máme pravidla ještě přísnější - 100% fotografií doplňků sportovní výživy totiž tvoří přímo naši pracovníci v mateřské společnosti v Německu. Věříme totiž, že naši zákazníci profesionální fotografie suplementů ocení.

Bohužel kvalita našich fotografií láká i nepoctivé lidi. Majitele jiných menších internetových obchodů, kteří si neuvědomují, jak moc pracné je vzít každý suplement na fotografické pracoviště, nastavit správné osvětlení, vytvořit snímky, v grafickém editoru je doladit, přidat k nim hezké pozadí a až pak je nabídnout zákazníkům. Naše fotografie mají svoji hodnotu!

A tak se již mnohokrát v minulosti stalo, že jsme naše snímky našli v jiných obchodech, mnohdy s neuměle zamazanými logy IronMaxx.cz, mnohdy zcela bezostyšně bez odstranění našich ochranných prvků. Takové situace nelze přecházet mávnutím ruky. Fotografie i autorské texty jsou totiž chráněny zákonem. A přesně z toho vychází i naše další kroky.

Čtete-li tento text jako náš zákazník, stáhněte si jakékoliv materiály z našeho webu a k soukromým účelům je používejte naprosto dle libosti. Budeme jen rádi!

Čtete-li ale tento text jako provozovatel jiného obchodu, který uvažuje, že by si fotografie "půjčil", prosím, respektujte zákon. Informace o licenčních podmínkách k fotografiím si můžete vyžádat !!!