Stojany na kola

http://www.b2bpartner.cz/zebriky-leseni-schudky/leseni/

stojany na kola

Vlastníte restauraci, hospůdku nebo menší koloniál? Přemýšlíte, jak ve slunečných dnech přilákat na vaše výborné pivo nebo zmrzlinu mnohem více zákazníků? Pak pro vás máme užitečnou radu. Kupte Stojany na kola .

Stojany na kola

Možná se vám to bude zdát jako hloupost, ale když se zamyslíte, zjistíte, že máme pravdu. Určitě se setkáváte s tím, že v létě k vám na občerstvení zavítají sportovci i jiné osoby, které mezi vaše běžné štamgasty nepatří. Proč je tedy nezkusit nalákat napřímo a tak, aby jezdili častěji? Jakmile venku uvidí stojany na kola, nebudou mít důvod, proč se u vás nezastavit. Stojany na kola jim totiž zajistí, že jim bicykl nikdo neodcizí a ani se jim jinak nepoškodí, jako se to stává v případě, že jsou nuceni jej opírat o zeď.

Vyberte si z našeho sortimentu!

Doporučovali bychom vám provedení stojanů, které se dají přimontovat přímo na zeď. Nezabírají zbytečně místo, jsou stabilní a vyrobené z pevných ocelových profilů, takže dlouhá životnost je u nich zaručena. Určitě u nás ale objevíte i jiné produkty, které budou splňovat vaše představy. Navštivte náš internetový obchod.

Contacts:
Posted by: on